Hobby

16.7.2019

Úniková hra vám vyplní volný čas v jakémkoliv věku

Vymyslet originální a dostatečně zábavný program, se nemusí zdát být jako oříšek, který nerozlousknete. S pomocí několika dobrých přátel, rodinných příslušníků nebo kolegů v práci se vydejte na místo, kde si zahrajete hru o únik.

Escape room vám nabídne pestrý program v době vašeho volna, a to bez ohledu na to, kolik je vám let. Jestli se obáváte toho, co vás v ní čeká, odhoďte všechny zábrany a přijďte si vyzkoušet dobrodružní hru, ve které narazíte na mnoho záhad a tajemných hádanek.

Litovat tohoto rozhodnutí nebude ani jeden zúčastněný.
únikový východ

Váš vlastní tým hráčů si sestavíte sami

V první řadě je dobré najít ve vašem okruhu známých alespoň jednoho člověka, který se s vámi hry zúčastní. Mnohem zábavnější a více nápomocné však pro vás bude hrát v počtu hráčů 5, kdy spojíte vaše znalosti a postřehy dohromady a dopracujete se k vyřešení hádanky společnými silami.

Nejmladšímu hráči by však mělo být minimálně 15 let, ale v doprovodu dospělé osoby lze udělat výjimku a vzít s sebou i mladšího člena týmu.
modrá žárovka

Záhadné hry, které vám potrápí mozkové buňky

Výběr hry se zaměřuje na dvě varianty, ze kterých si můžete sami zvolit záhadu, která vám je bližší. Samara vás svým děsivým příběhem zaujme především díky tomu, že se jedná o další záhadu ohledně kazety, která se šíří mezi lidmi a zanechává za sebou mnoho mrtvých. Tato hra vás potěší, pokud jste fanoušci hororových snímků, mezi které patří i film Kruh, na kterém je založena.

➢ Nemějte ovšem strach, jedná se pouze o zábavu, která je v doprovodu strašidelné záhady o to více dobrodružní a napínavá.

Dvojitý agent je druhou možností, po které můžete sáhnout. V popředí je téma z historického prostředí, kdy si zahrajete na detektivy a budete se snažit přijít na stopu, která bude vést ke zmizení vašeho kolegy – agenta. Ten ukrýval přísně tajné informace a někdo může za to, že se o nich nikdo nedozví. Vaším úkolem bude vypátrat toho, kdo za to může a podobně jako u hry Samara, přijít na vyřešení hádanky v uvedeném časovém limitě.

Na každou hru máte 90 minut a je na vašich schopnostech, jak se s ní poperete.