Dům a zahrada

27.4.2018

Vyberte tu pravou stínící techniku pro okna vašeho domu

Nelíbí se vám v oknech nevkusné žaluzie, raději byste chtěli něco elegantnějšího, co dobře vypadá? Pak pro vás může být skvělým řešením pořízení dřevěných rolet, které vám poskytnou praktické funkce stínící techniky, a ještě něco navíc. Pokud si potrpíte na moderní vzhled vašeho domu, pak vám tento druh stínící techniky přinese právě to, co hledáte. Nejen, že vám prakticky poslouží jako zastínění před nežádoucími slunečními paprsky, ale také skvěle vypadají a na vašem rodinném domě se budou perfektně vyjímat.

dům
Buďte blíže přírodě a vneste do vzhledu vašeho domu ducha luxusu a elegance. Dodejte vašemu domu nový styl a vneste do vašeho domova přírodní atmosféru v podobě dřevěných prvků na oknech. Pro vaši novostavbu bude tento způsob zastínění oken skvělou volbou.

Proč zvolit právě tento typ stínící techniky:
–          přírodní a odolné materiály
–          výborná zvuková i tepelná izolace
–          možnost regulace intenzity zastínění
–          ochrana před mechanickým poškozením a povětrnostními vlivy
–          luxusní, moderní a elegantní vzhled
–          kvalitní stínící funkce

Vaše okna budou díky těmto roletám také výborně chráněné před mechanickým poškozením, před deštěm, větrem a kroupami. Zároveň také tímto způsobem jednoduše zabezpečíte váš dům nejen před zloději a vandaly, ale také před vtíravými pohledy kolemjdoucích nebo sousedů.
Pořízením této stínící techniky získáte nejen praktický stínící a ochranný prvek pro vaše okna, ale také elegantní doplněk, který dodá vašemu rodinnému domu modernější vzhled s nádechem přírody.

okenice

Inspirujte se ve fotogaleriemi a prohlédněte si, jak dokáží dřevěné rolety udělat z obyčejného domu dům vzhledově luxusnější a elegantnější.
Volte i vy elegantní a luxusní vzhled v podobě tohoto doplňku pro váš rodinný dům a proměňte ho v luxusní sídlo.