Nákupy

26.11.2017

Průzračně čistá bazénová voda

S pořízením bazénu na Vaši zahradu Vám nejen přibude skvělá vodní zábava pro Vaše děti a rodinu, ale také starosti pro Vás. Péče o bazénové zařízení a hlavně vodu v něm obsaženou se nesmí zanedbávat, jinak si moc vodních radovánek neužijete. Nemusíte se ničeho obávat. Péče o bazénovou vodu není nijak složitá, pokud používáte správné přípravky bazénové chemie a dodáváte je do bazénové vody pravidelně.

Samozřejmě, že základem je dezinfekce bazénové vody, kterou můžete provádět za pomocí chlorových přípravků nebo modernějších a citlivějších kyslíkových přípravků. Dále je důležité srovnávat hodnoty PH vody do správných výšek. Pro to, abyste věděli, v jakém stavu je Vaše voda, je dobré si pořídit kvalitní a spolehlivé testery, které Vám ukáží, v jakých hodnotách se nachází obsah chloru ve vodě a také hodnoty PH vody.

pokles vody

Ale i přes tuto péči se může stát, že Vám na hladině začnou objevovat bílé povlaky, či dokonce se Vám na stěnách či dně bazénu začnou usazovat vápenaté krusty, což znamená, že máte tvrdou vodu a potřebujete změkčovač. Takovým změkčovačem pro bazénovou vodu je tabletovaná regenerační sůl, která právě slouží k odstraňování přebytečných iontů vápníku a hořčíku z vody a tím vodu změkčuje.

Tabletovanou regenerační sůl najdete v naší široké nabídce bazénové chemie v pětadvacetikilových baleních a to hned od tří renomovaných výrobců. Jak německá tak i rakouská či polská tabletová regenerační sůl v naší nabídce odpovídá všem normám a je vhodná právě pro péči o bazénovou vodu a dokonale se postará o všechny vápenaté či hořečnaté nebo i železité ionty, které by mohla obsahovat voda, kterou napouštíte Váš bazén.

smích pod vodou

Kromě tabletované regenerační soli najdete v naší široké nabídce i další přípravky pro úpravu bazénové vody, všechno na trhu dostupné bazénové příslušenství a vůbec všechno potřebné pro dokonalou péči o Váš bazén.