Služby

28.4.2023

Budou vás milovat

Víkend se sportem
Pokud je vaše milá spíše Xena, princezna bojovnice, než křehká květinka, určitě ji potěšíte sportovním relaxem. A nemusí to znamenat jen, že ji vyvezete za město na kola. Buďte kreativnější. Nechte ji vyzkoušet si sport, kterému vždycky chtěla dát šanci, ale nikdy neměla příležitost. Co třeba windsurfing nebo wakeboard? Je to legrace a vy se budete moci kochat pohledem na vaši krásku v neoprenu. Vychováváte společně psího nezbedu? Vyrazte na canicross nebo agility. Anebo můžete zkusit feraty či jiné lezení po horách.
oranžový vlak
Víkend za hranicemi
Londýn, Paříž nebo Miláno jsou nuda, a navíc předražené. Přitom je blízko spousta jiných, mnohem zajímavějších míst. Má vaše drahá duši hipsterky? Vezměte ji do Berlína. Sice už tam nejspíše byla asi milionkrát, ale vždycky se najde nějaký klub, DJ nebo nezávislý obchod, který ještě nezná. Je romantička? Vídeň je tu pro vás. A nebo Krakow se svým nádherným starým městem. Dnes už se dá všechno zařídit přes internet. Chodíte s umělkyní? Těsně za hranicemi se nacházejí Drážďany se svou obří galerií a centrem zasvěceným umění. Originálním nápadem je také vyvézt svou milovanou do míst, které nějak souvisejí s její oblíbenou knihou nebo filmem. Harry Potter? Londýn. Hemingway? Španělsko. Ubytování vyberte přes Airbnb, program naplánujte s pomocí Tripadvisoru a dopředu zamluvte vstupenky na ta nejlepší místa.
 sklenice na víno
Alkohol
Že ženy nepijí, a když, tak maximálně šampaňské a bílé víno? Ale kdeže. Mnoho, mnoho dam si hravě poradí i s likéry, a návštěvu podniku, kde jejich oblíbenému moku rozumějí, velmi ocení. U nás sice palíren whiskey není tolik, ale existují. Anebo buďte skutečně za idola všech žen, a vyvezte svou milou na britské ostrovy. Pokud je váš rozpočet napjatý, tak vyvezte svou drahou na vinice. A pro jistotu si oba domluvte na pondělí volno v práci.