Služby

28.4.2023

Dovolená v cyklistickém stylu, aneb kam s kolem v autě

Patříte mezi zapřisáhlé milovníky cyklistiky, a to za každé situace? Na vašich výletech a dovolených se v žádném případě neobejdete bez vašeho jízdního kola? Doposud jste jezdívali s vaším kolem vlakem, ale rádi byste využili i váš automobil, ale máte problém s uložením vašich kol? Pak stačí vaše auto vybavit praktickým nosičem na tažné zařízení, díky kterému bezpečně přepravíte vaše kola na místo určení. Je zhotoven z pevné a odolné ocelové konstrukce pro v různých provedeních, která jsou určená buďto pro dvě nebo pro tři jízdní kola.

Už nebudete muset složitě montovat vaše kola na střechu auta a bát se tak o jejich stabilitu a také i o bezpečnost při provozu na silnicích. Ukotvení https://help.libreoffice.org/Calc/Freezing_Rows_or_Columns_as_Headers/cs jízdních kol na nosič za auto je totiž naprosto bezpečné a především rychlé a snadné, každý to hravě zvládne, protože nemusíte kola zvedat nikam do výšek. Konečně se budete moci bez obav vydat autem na vaši letní dovolenou a vzít s sebou i vaše cyklo miláčky prakticky uložené v zadní část vašeho automobilu. Tento praktický nosič na jízdní kola ocení každý milovník cyklistiky, který využívá automobil k přesunu se svým kolem do vzdálenějšího bodu.

Bez obav se tak budete moci s vaším automobilem naloženým jízdními koly vydat kdekoliv po naší domovině nebo třeba i za hranice České republiky a poznávat tak krásy zahraničních krajů z cyklistického sedla. Vaše jízdní kola pak bez problémů během chvilky naložíte na vaše auto a přesunete se tam, kam budete právě potřebovat. Vaše přepravování se z místa na místo společně s vašimi jízdními koly se tak o poznání více urychlí a usnadní.
Pořiďte si tento praktický doplněk pro váš automobil, pokud se na vašich cestách neobejdete bez jízdního kola a užívejte si bezproblémové cestování a cyklistické výlety.