Služby

21.8.2023

Selvintech zkušenosti jsou dobré

Pokud i vy patříte mezi osoby, které odjakživa bavily manuální práce, máme pro vás skvělou nabídku. Jistě i vy toužíte po tom, přivydělat si nějaké peníze navíc. I když je dávno po Vánocích, peníze navíc se hodí během celého roku. Stačí si jen spočítat, kolik narozenin a svátků se letos ve vaší rodině odehraje. Dále tu máme různá výročí, narození miminek, svatby, nejrůznější akce a tak dále. Také už je potřeba šetřit si peníze na letní dovolenou. Proto jistě i vy hledáte vhodnou možnost přivýdělku.

O co se jedná

V první řadě byste jistě rádi zjistili, oč tu vlastně běží. Pokud čekáte nabídku práce, která bude spočívat v plnění obálek či sestavování propisek, můžete být bez obav. Naše firma vám nabízí solidní práci, která bude sestávat z ruční výroby vánočních ozdob a dekoračních předmětů. Jedná se o práci, která vyžaduje manuální zručnost. Pokud máte k takové práci kladný vztah či je pro vás dokonce ruční výroba různých dekorací koníčkem, máte skvělou příležitost si vydělat peníze prací, která vás bude bavit. V případě práce na doma mnoho lidí žádá reference od osob, které už si tuto práci vyzkoušeli. Nikdo nechce naletět podvodníkům, což je v dnešní době bohužel velmi časté. Můžeme vás uklidnit. Selvintech zkušenosti jsou pouze dobré. Dodržujeme veškeré náležitosti, které si domluvíme. Pokud budete svěřenou práci vykonávat svědomitě, máte šanci si skutečně přivydělat.

Jana je kompetentní

Proto neváhejte a obraťte se na kompetentní osoby, které mají na starost nábor nových pracovníků. V našem případě je to paní Jana Háteová. Seznámí vás se všemi podrobnosti ohledně této možnosti přivýdělku. Zaujala vás tato nabídka, ale obáváte se, že byste nestihli dodržovat zadané termíny? Buďte v klidu. Žádné zadané termíny mít nebudete. Vše budete mít pouze ve svých rukou. Pracovat budete tehdy, když se vám to bude zrovna hodit. Ráno před prací či večer u televize. Vše bude jen ve vaší režii.