Služby

27.9.2023

Skutečná práce


Jistě si teď i vy ťukáte na čelo. Práce na doma, to je přeci holý nesmysl. Už dávno se přeci ví, že většina takových nabídek jsou podvody, popřípadě velice nevýhodné nabídky, které se vám rozhodně nevyplatí. Ano, máte pravdu. U většiny nabídek je to skutečně tak. Bohužel právě kvůli takovým nabídkám zůstávají dobré nabídky takzvaně na ocet. Lidé mají strach, vyzkoušet nějakou práci na doma, protože se bojí, že o peníze spíše přijdou, než že by si je vydělali. My bychom vás rádi vyvedli z omylu. Nejprve bychom vám rádi představili naši firmu. Čím se tedy naše firma zabývá?

Naše firma

Zaměřujeme se na ruční výrobu dekorací a vánočních ozdob. Snažíme se opět vyzdvihnout ruční výrobu, která je v posledních letech uvržena do pozadí. Strojová výroba již nahradila téměř všechna odvětví. I když se samozřejmě jedná o výhodu pro majitele podniků, koncový zákazník bohužel často díky strojové výrobě nedostane dostatečně kvalitní výrobky. Tomu bychom rádi zamezili. Proto vždy uvádíme, že všechny naše výrobky jsou vyrobeny ručně. Proto je každý kus originál. Ruční práce je sice mnohem namáhavější, ovšem takové výrobky jsou kvalitnější a mají mnohem preciznější provedení. Takový výrobek vás přenese do vzpomínek. Takový výrobek vás zahřeje na duši.

Staňte se součástí firmy

Pokud byste se rádi stali součástí naší firmy a chtěli byste se i vy podílet na znovu obnovení ruční výroby, máme pro vás lákavou nabídku. Nabízíme vám práci na doma, která je skutečná. Nejedná se o podvod. Nabízíme vám manuální práci, kterou budete vykonávat u sebe doma a za kterou budete náležitě odměněni. Přidejte se k nám, a i vy budete mít kladné Selvintech zkušenosti, jako mnoho našich spokojených brigádníků. Vydělejte si tolik peněz, kolik budete potřebovat. Vyplňte díru ve vašem rodinném rozpočtu jednoduše a poctivě.