Služby

28.4.2023

Pronájem užitkových vozů dostupný pro každého

Nestává se zrovna každý den, že potřebujete převézt nějaký větší náklad, ať už přestěhovat nábytek či třeba odvézt nějaký stavební materiál k rekonstrukci či cokoliv podobného, co by Vám nevešlo do Vašeho osobního auta, a proto si kvůli tomu přece nebudete pořizovat užitkový vůz. Je jasné, že kvůli nějaké jednorázové akci by šlo o naprosto zbytečnou investici, a právě proto jsme tu pro Vás my a naše půjčovna dodávek Praha 4.

V naší půjčovně dodávek máme opravdu plný vozový park vysoce kvalitních a spolehlivých užitkových vozů zahraničních značek v perfektním technickém stavu a dokážeme Vám je vybavit potřebným vybavením pro zajištění Vašeho nákladu podle Vašich potřeb. Naše užitkové vozy jsou různých modelů a velikostí, a proto si zajisté u nás vybere každý z Vás.

Dodávky z naší půjčovny si můžete pronajmout jak krátkodobě, jen na jeden den tak i dlouhodobě i na několik týdnů. Velkou výhodou je, že s našimi vozy můžete vyrazit i do zahraničí a ujet s nimi neomezený počet kilometrů. Díky dálničním známkám pro naši republiku i pro Slovensko, které jsou v ceně pronájmu, se nemusíte zdržovat na okreskách, ale můžete využít i dálnic.

V ceně půjčení dodávky máte také možnost přistavení vozidla až k Vám domů a po dohodě také její odvoz. Samozřejmostí je havarijní pojištění a prémiová asistenční služba. Také klidně můžete využít naší možnosti pronajmout si vozidlo i s řidičem nebo využít našich stěhovacích služeb.

Jak vidíte naše půjčovna dodávek Praha4 je skvělým řešením pro každého z Vás, kdo potřebuje pronajmout rozměrnější vozidlo pro převezení většího nákladu prakticky po celé Evropě a to za opravdu velmi výhodných cenových podmínek na našem trhu. Proto neváhejte a přijďte k nám a vyberte si užitkový vůz přesně podle Vašich představ a samozřejmě potřeb.