Služby

28.4.2023

Kdy je Alzheimer centrum připraveno pomoci?

Den za dnem vnímáte, jak váš dědeček či babička ztrácí kontrolu nad svým chováním a jeho návyky najednou mění tvář a vy víte, že je potřeba o vašeho seniora začít pečovat 24 hodin denně po 365 dní v roce. Vaše pracovní povinnosti bohužel nemohou jít stranou, a přesto byste pro svého blízkého chtěli to nejlepší. S láskou a odpovědností začnete přemýšlet o novém domově, který by vám pomohl zachovat láskyplné přátelské prostředí, které chcete dopřát tomu, kdo se bez vaší pomoci už neobejde. Ať už se jedná o následek nemoci zvané Alzheimer, nebo o stařeckou demenci, či následek jiného omezení mozkové činnosti, zaměstnanci domova jsou vždy připraveni přijmout s láskou a pečovatelským komfortem vašeho blízkého.

Dát vašemu blízkému to nejlepší

Vybrat pro vašeho blízkého nový domov, který mu poskytne maximální podporu a pečování v době nemoci, která postihuje mozkovou činnost, je jistě úkolem zodpovědným a maximálně důležitým. Klaďte v tomto rozhodnutí především důraz na to, aby následná péče zahrnovala především nadstandardní zdravotní služby, perfektní ubytování a v neposlední řaděláskyplné prostředí, které si jistě váš příbuzný zaslouží.

Přátelství, starostlivost a péče jsou naším posláním

Právě tahle slova jsou mottem těch, kteří se budou o vašeho seniora dále starat. Umožní mu v rámci jeho zdravotního stavu vše, co bude potřebovat a vyžadovat. Také stravování je zařízeno individuálně na základě aktuálního zdravotního stavu nemocného. Rehabilitace, které jsou součástí běžné péče, dají možnost zůstávat v kondici a pohybu, co nejdéle to bude možné.

Komunikace s rodinou je základem péče

Komfortní Alzheimer centrum je nadstandardní i v komunikaci s rodinami svých svěřenců. I z terapeutických důvodů je důležité, aby nemocný byl v přímém kontaktu se svými blízkými, kteří ho svou přítomností stále vrací zpět k rodině a životu. Také příbuzní klientů mohou využívat psychologickou pomoc tohoto zařízení pro těžké dny, které se k této složité diagnóze postupně pojí.