Nezařazené

13.4.2024

Klasika v moderním pojetí


Bungalovy k nám přišly z USA. Tam se staví už hodně dlouho. U nás se začaly stavět v devadesátých letech, kdy začaly být hodně populární. Svou popularitu si udržely dodnes. Málokdo si dnes nechá postavit něco jiného než bungalov. Pro ten je typické, že jde o přízemní stavbu s velkou střechou. Některé bungalovy mají velkou zastavěnou plochu, jiné zase menší. I bungalov se dá naprojektovat různě. A pokud zrovna přemýšlíte nad tím, že si necháte postavit moderní novostavbu trochu jinak, můžete si vybrat bungalovy se sedlovou střechou https://www.enerdomy.cz/katalog/filtr/sedlova/. Jsou to přízemní domky typu bungalov, které ale nemají valbovou střechu. Právě valbová střecha je u mnoha lidí problém, protože je to velice drahý typ střechy. Je na ni vzhledem k velikosti potřeba použít spoustu dřeva a i spotřeba krytiny je velká. O technologické složitosti ani nemluvě.

moderní dům

Daleko levnější a jednodušší na stavbu je právě sedlová střecha, kterou najdete i na mnoha našich typových projektech. U nás si můžete vybrat dům, který vám můžeme postavit na klíč. Zabýváme se stavbou domů a to jak zděných, tak dřevostaveb. Dokážeme oboje a vám stačí si sehnat pozemek.

Opletačky s úřady?
Mnoho lidí nemá rádo jednání s úřady. Není se čemu divit, často je to nepříjemná zkušenost, a to hlavně na odborech stavebních. Část lidí má pak důvodné obavy z toho, že si budou muset vyřídit stavební povolení, které je potřeba mít před zahájením stavby. Ideální je nechat si ho vyřídit třeba od nás. Dokážeme ho získat hned a bez problémů.

bílý dům

Naše domy jsou vhodné pro kohokoliv, kdo hledá cenově dostupné a moderní bydlení. Všechny domy si můžete pohlédnout na našem webu, kde najdete ke každému domu podrobné informace nejen o dispozici a exteriéru či interiéru, ale i o použitých materiálech a technologiích. Samozřejmostí jsou informace o vybavení domu, které je v ceně.