Služby

19.8.2019

Podřadnost se nevyplácí

Pokud se zdá, že některé branži nehrozí krach, že ta tu bude snad věčně, pak je to to, co souvisí s tištěním. Protože se dnes zkrátka zdá, že už bez tiskovin http://www.hmsdesign.cz/firemni-tiskoviny-vizitky nejrůznějšího druhu nedáme snad ani ránu. Jenom se rozhlížejte důkladně kolem sebe a dáte mi za pravdu.

V každé kanceláři – a že jich u nás je – nalezneme určitě přinejmenším pěkných pár formulářů, které se tu vyplňují, kontrolují, razítkují, kopírují a zakládají do šanonů. Určitě tu mají i nějaké ty tiskopisy, na které se tisknou různá sdělení, jež pak v obálkách s vytištěným firemním logem putují k nejrůznějším adresátům.
srovnané litery

Máme tu třeba i plakáty a reklamní katalogy či letáky, jež jsou tu někde vylepovány a tu vkládány třeba do poštovních schránek, rozloženy v obchodech, jež se jimi prezentují,…

Mnozí z nás si nechávají tisknout třeba i fotografie, protože se jim nezdá dostatečně příjemné prohlížet si je na počítači, mobilu nebo malém displeji digitálního fotoaparátu.

Jinde se tisknou dejme tomu obrázky, jinde noviny a další periodika, stejně jako knihy, pohlednice, tabulky s upozorněními na kdeco, jízdní řády,…
denní tisk

Prostě se dnes bez tisku neobejdeme. A nejednou si něco tiskneme nejen v práci, ale i doma. A zatímco v práci nic moc neovlivníme, nejsme-li šéfy, alespoň tam, kde o něčem rozhodovat smíme, bychom měli sázet na kvalitu ve všech ohledech. Protože jsou to kvalitně vytištěné výtvory, jež zaujmou každého, s nimiž se dá prosadit leckde. Zatímco něčím podřadným už dnes většina populace automaticky opovrhuje.

A co je zárukou kvality tisku? Pro někoho možná překvapivě nejen tiskárny či druh papíru, ale i náplň do zmíněné tiskárny.

Ne každá náplň je totiž kvalitní jako dejme tomu lexmark cs317dn toner. V prodeji jsou i náplně – tonery, cartridge a inkousty – které nemají žádoucí parametry a které stojí za nejedním mizerně vytištěným dílkem, ale třeba i za zničenou tiskárnou.

Protože toho nejlepšího, včetně dlouhé výdrže a šetrnosti k tiskárně, se lze dočkat jen od originálních či kompatibilních náplní od známých výrobců, ne od nějakých imitací pochybného původu.

Na což byste měli myslet, až si půjdete koupit novou náplň. Výběr pouze podle nejnižší ceny by se vám nemusel vůbec vyplatit.