Služby

2.10.2019

Kdy to za to stojí?

To je otázka na dlouhou dobu, či na poměrně obsáhlou debatu. Stojí to za to vždy, když schodiště vypadá opravdu dokonale, profesionálně, esteticky a skvěle ladí s okolním interiérem. Ovšem tomu musí nutně předcházet řada kroků, které vedou k výše zmiňované dokonalosti po všech stránkách. Dominantou bývá většinou ZÁBRADLÍ NA SCHODIŠTĚ. Ať chceme, nebo ne, můžeme s ním hodně vylepšit, ale také hodně pokazit! Myslet si, že slouží pouze jako nutná opora a ochrana před pádem a úrazem, je zcela mylná úvaha, přátelé!
schodiště v provedení dřevo
Existuje mnoho možností a variant, jak dokonale sladit schody a zábradlí tak, že každému, kdo navštíví vaše prostory, dojde řeč i dech! Pokud nevíte a prakticky ani nemáte tušení, na koho a kam se obrátit, nevadí. Snad již každý jen trochu znalý jedinec ví, že právě schody jako takové, se vždy a za všech okolností pořizují u nás. No jen považte, výběr z mnoha materiálů, bohatá nabídka typů, druhů, variant, řemeslné, poctivé zpracování, zakázky přímo na míru, dle požadavků samotných zákazníků.
Dopřejte si bytový komfort v podobě dřeva, nerezu, nebo super designového skla. Dopřejte si možnosti, které i z nudného a nezajímavého prostoru, dokáží udělat dokonalou harmonii a souhru. Navrhneme, vyrobíme, nainstalujeme a vy?
skleněné zábradlí
Vy si budete pouze a jenom užívat! Skvělá příležitost, že? Podívejte se na naše stránky, prozkoumejte fotogalerii již vyrobených zakázek na míru. Již na první pohled je patrné, že kvalitní zpracování je naší doménou. Přírodní materiál například v kombinaci s nerezem je možnost, která se hodí kamkoli. Splní náročnost, jak na celkový vzhled, tak na bezpečí a ochranu všech uživatelů. Dokážeme vám poradit kam a jaké prvky použít. Asi jinak to bude do domácího prostředí, kde kladete důraz na čistotu a estetiku a jinak to bude na veřejná místa, kde denně projde stovky lidí, bez ohledu na váš majetek.