Služby

27.10.2019

Připojení k elektrickému proudu je možné kdekoliv

Jistě už každý z nás zažil takovou nepříjemnou věc, jakou je výpadek elektrické energie. Pokud se jedná o odstávku plánovanou, pak se můžeme na tuto situaci předem připravit a nemusí dojít v podstatě k žádným ztrátám nebo narušení chodu. A to jak v domácnosti, tak i ve firmě. Vše se totiž dá vyřešit tím, že si pořídíte záložní zdroj energie.800kva

  • Jestliže je tato situace výjimečná, pak není zapotřebí agregát hned kupovat.
  • Byla by to nejen zbytečně velká investice, ale také by vám tento přístroj zabíral mnoho místa.

Je tedy rozumnějším řešením využít servis elektrocentrál Brno, kde vám poskytnou záložní zdroj elektrické energie přesně podle vašich představ. Což znamená takový, který bude odpovídat vašim požadavkům.

  • Servisní technik zjistí, jak silný jistič bude k dispozici nebo jaký je příkon všech odběrných míst.
  • Je také nutné vědět, o jakou se bude jednat vzdálenost od rozvodné skříně až k záložnímu zdroji.

K dispozici jsou i veškeré doplňky

Jestliže si chcete ušetřit veškeré starosti, pak můžete využít sestavení nabídky na míru. Servisní služba vykoná technickou obhlídku a pak bude vše nastaveno přesně na míru vaší akci.

  • Pokud se jedná o komplikovanější akce, je toto řešení přímo žádoucí.
    • Těmito akcemi jsou myšleny například eventy, u kterých je nutné přesně promyslet rozmístění stánků tak, aby bylo možné navrhnout kompletní řešení rozvaděčů a kabeláže.

20181017_165527 - kopie
Servis elektrocentrál je vybaven pochopitelně i veškerými potřebnými doplňky, ke kterým patří například i kabelové přejezdy. U kvalitního servisu elektrocentrál a agregátů máte jistotu, že jsou veškeré pronajímané stroje, přístroje i příslušenství, podrobovány pravidelným zátěžovým zkouškám a kontrolám. Je tedy téměř vyloučeno, aby došlo k nějaké nečekané a nepříjemné situaci, která by ohrozila vaši akci anebo narušila chod firmy.