Nákupy

24.12.2019

V mobilheimu najdete vše potřebné ke spokojenému bydlení

Pořiďte si mobilheim od Top-mobilnídomy a rozhodně nebudete litovat. Tím spíše, pokud se právě vy nacházíte v situaci, kdy potřebujete rychle bydlet a banky se na vaši žádost o hypotéku příliš vstřícně netváří.
Našetřit dostatek peněz na vlastní bydlení je velice náročné, a jen málokomu se to podaří ještě před tím, než začne stavět. Bohužel, získat hypotéku na bydlení není o mnoho snazší. Podmínky, které potřebujete splnit, neustále přibývají, stejně tak jako nároky na bonitu žadatelů. A tak mnoho z těch, kteří by chtěli bydlet ve vlastním, odcházejí z banky s prázdnou.klíče od domu, zelená klíčenka
Přitom mnoha neúspěšným žadatelům může v jejich svízelné situaci pomoci mobilní dům. Ten pořídíte již za milión korun, což je na českém trhu s bydlením opravdu nebývalá a jedinečná nabídka.
Z tohoto důvodu se jedná nejen o skvělou volbu v případě plnohodnotného celoročního bydlení, ale stejně tak i v situaci, kdy sháníte chatu na rekreaci. Jestliže vám bude stačit objekt, který není zateplený, anebo je již použitý, bude jeho cena ještě o dost nižší.
Mobilní domy získaly své pojmenování podle toho, že se mohou stěhovat z místa na místo – nemají pevné základy. Jedná se tedy o ideální volbu také pro všechny ty, kteří rádi mění své působiště – v takovém případě mohou vzít svou stavbu s sebou, stačí ji nechat převézt speciálním vozidlem.
K umístění stavby bez pevných základů není třeba žádné stavební povolení, což je velice výhodné – šetří to čas i peníze. I přesto ovšem můžete požádat o kolaudaci a přidělení čísla popisného.domek, klíče od domu
A jak vlastně takový domek vypadá? Uvnitř je k nerozeznání od běžného menšího městského bytu, takže se rozhodně nemusíte bát, že byste se s tímto bydlením vzdali svého komfortu. Najdete v něm vše, co je vám dobře známé a milé, od vnitřních dispozic, přes spotřebiče, až po nábytek. Nechte si své bydlení zařídit podle vašich přání!