26.8.2022

Vodácká výprava s muzikou

Jezdíte alespoň občas na vodu nebo se k tomu nyní chystáte? Je to báječná dovolená, pokud si vyberete vhodnou řeku, máte perfektní partu a vyjde vám počasí. V takovém rozpoložení možná ani nezatoužíte jet někam k moři, protože vody budete mít kolem sebe dost, a že nebude slaná, vyváží mimo jiné i záporné ionty a nádherné prostředí, které v těchto oblastech bývá. Doporučit vám můžeme Sázavu, Otavu, Lužnici, Vltavu, Berounku a Ohři.

MP3 přehrávač

Doporučit bychom vám mohli i akci v retro stylu. Retro dnes hýbe světem a můžete to lidem připomenout i hudbou, kterou budete pouštět do reproduktorů, i když nemusí být příliš hlasitá. Stačí, když ji budete vnímat na pozadí jako kulisu v kempech anebo i v průběhu plavby, čímž zapůsobíte na okolní vodáky. Dnes je docela běžné poslouchat mezi vodáky vyzvánění mobilních telefonů, jen málokdo si mobil nechá doma a na vodě se bez něj obejde, můžete si jej také vzít s sebou, ale pojmout tuto technickou vymoženost t trochu jinak.

dívka na kajaku

Využijte soundcloud downloader 320 ke stažení hudby, která vás oslovuje, a má-li to být retro styl, nejlépe osmdesátých a devadesátých let minulého století. Je spousta skladeb z této doby, která osloví kdekoho mezi vámi, výhodou této doby je velmi pestrá nabídka hudby melodické, v pozitivním duchu, která nabíjí energií a nepůsobí otravně či depresivně. Proč jet na vodu a být staženi v depresích, když si můžete týden vyzdobit hudebními skvosty a více se uvolnit.

K poslechu hudby vystačíte s docela malými reproduktory, hudbu ve formátu MP3, v kvalitě 320 Kbps, si stáhnete na mobil či na paměťovou kartu, vezmete si s sebou dvě powerbanky, a pokud se domluvíte se správcem kempu, nechá vás powerbanku nabít u sebe na recepci či v restauraci přímo v kempu. A třeba svým počínáním ovlivníte další vodáky, kteří budou chtít něco podobného zopakovat v některé z příštích vodáckých sezón.