Dům a zahrada

28.4.2023

Dům bez starostí

Rozhodně těmito slovy by se dal popsat jeden druh domu, který je velice příznivý a je to v podstatě vysněný sen, ale některým lidem se na tom neustále něco nelíbí. Teď si řekneme, jaké má přednosti, abychom si těchto obydlí mohli také začít více vážit.

Někteří lidé si neustále myslí, že obydlí „na kolečkách“ není nic pro ně. Proč k tomu ale takto negativně přistupovat? Ještě jste to možná ani nevyzkoušeli a už to odsuzujete? Víte, že to se dělat nemá, už pro vaše dobro.
Jisté výhody to rozhodně má, například:
1. Žádné starosti se soukromou stavbou
2. Žádné povolení a obíhání úřadů, abyste vůbec mohli něco začít na svém vlastním pozemku stavět. Obíhání patřičných povolení a dalšího hrozného vyřizování.
3. Nemusíte přiložit ruku k dílu, protože váš dům vám přivezou a dají přesně tam, kde jej budete chtít mít, což je velice příjemné.
4. Rychlost a dostupnost vyřízení. Velice rychlé, pokud přijedete a budete si chtít odvézt z nabídky již postavený dům, pak klidně můžete a druhý den vám stojí na zahradě či pozemku nebo kdekoliv jinde.
5. Můžete si vytvořit vlastní návrh. To už je skoro jako u obyčejného domu. Není to krása? Říct si, kde chcete mít kuchyň a jak by měla vypadat ložnice.
6. A v neposlední řadě jej můžete nechat převézt. Což je velká výhoda, kdybyste náhodou potřebovali, jakože s tím nikdo nepočítá, ale kdyby náhodou, tak máte plán v záloze.
7. Prostory jako v bytě a v některých se dá bydlet i celoročně!

Zkrátka je to bydlení, jaké si mnohé například i mladé rodiny vysnily ale bohužel kvůli vysokým půjčkám nebo hypotékám, které by nemohly splácet musejí zůstávat v bytech nebo v nájmech. Takto to vyřešíte třeba jednou pro vždy.
A máte to bez starostí!Přijedete, vyberete, odjedete a počkáte, až k vám dům přivezou a postaví. Pak už se stačí jenom nastěhovat a máte všechno vyřízené. Existují lehčí konstrukce, ale i složitější a také takové, ve kterých můžete bydlet třeba po celý rok. Mobilní dům tak bude jistě pro některé to pravé bydlení!