Dům a zahrada

28.4.2023

Nalepte si svůj sen.

Kdo z nás si nevzpomíná na zdi svého pokojíčku, které byly od stropu až k podlaze polepené plakáty s idoly našeho života nebo koníčky. V průběhu dospívání se naše vzory měnily. A tak na ve zdi zbyly akorát dírky od špendlíku nebo připínáčků. Možná nás naučili spoustu nového a užitečného. Hlavně ale to, že pokud se chceme cítit dobře, je třeba pro to něco udělat. Mnohdy to jsou maličkosti, ale jejich účinek je dlouhodobý.

Tapetování zná každý. Vždy to byla zdlouhavá a úmorná práce. Než si člověk vytapetoval zeď, utekly hodiny, natož celý pokoj. Obrázky musely pasovat jeden na druhý, aby to působilo dobře. Muselo se uvařit speciální lepidlo. A už vůbec to nemohl dělat člověk sám.

Dnes je vše mnohem jednodušší. A nemusíte si tapetovat celou zeď. Jelikož si
můžete svůj interiér stylizovat do všemožných barev, umožní Vám to vyrobit zcela originální vzhled. To vše pak můžete jednoduše doplnit lepicí tapetou. K dispozici jich máte celé množství. Od obyčejných obrázků po vymodelované  3D obrazy. Nebo kreace, které lze stylově rozdělit a tím vytvoří místo pro sérii fotografii. Můžete doma vytvořit rodinný strom, nebo katalog zážitků. Samo sebou, že obrázky lze pověsit i samostatně, tím Vám ale zůstane holá zeď v pozadí.

Máte-li rádi přírodu, můžete na chodbě vytvořit celý les, anebo jen malý úhledný park ve francouzském stylu. Specialitou jsou nálepky ve tvarů otevřených oken s výhledem. Můžete bydlet v Praze, ale výhled mít přímo na Eiffelovu věž nebo na Velkou čínskou zeď. Případně na otevřenou louku, kde není nikdy špatné počasí. Hodně oblíbené jsou i motivační citáty a výroky slavných. Anebo stačí si napsat jen příjemný vzkaz pro svého partnera a dát ho na dobře viditelné místo.

To jsou maličkosti, které nejen potěší oko, ale doplní Váš domov o malé soukromé radosti. Můžete zde ukázat svůj talent, nebo svoje sny. Vystihnout charakter Vaší rodiny, nebo dětí. A mnoho dalšího. Využijte každou píď životního prostoru.