Služby

13.9.2022

Pronajímaní prostor

Co byste dělali, kdybyste se stěhovali z bytu do nového bytu? Samozřejmě, že byste přemýšleli nad tím, jak vzít s sebou všechny ty věci. A vemte si, třeba kdybyste měli ještě malé děti, které neumějí chodit anebo kdybyste měli třeba dva psy anebo další zvíře. A to by bylo opravdu složité stěhování. Myslím si, že převoz autem by to asi nevyřešil. To by bylo hodně náročné. A taky by si člověk musel najít hlídání dětí a taky potom možná zvířat. Proto jsem si řekla, že než abych jezdila třeba padesát kilometrů tam a zpátky, tak jsem si řekla, že jsi pronajmu sklad. Pronájem skladu je u nás ve městě zcela běžný.

Převoz věcí do skladu. Jeďte opatrně.

A jsem ráda, že je pronájem skladu vůbec existuje. Protože se zrovna stěhuji z bytu, kdy druhý byt je dál více než padesát kilometrů, takže ale musím ten první byt, co opravdu co nejdříve vyprázdnit. Takže jsem si pronajala sklad, který je kousek od toho mého starého bytu. Jsem ráda, že majitele znám. Protože majitel mi pronajal sklad opravdu levně, protože on sám ví, že jsem matka samoživitelka a nemám moc peněz nazbyt.

Dbejte na pečlivost, co skladujete.

Vzala jsem si navíc ještě dva pejsky z útulku, tak to taky ten majitel skladu pochopil a pronájem skladu mě vyšel opravdu levně a jsem ráda, že pan majitel mi tam nechal asi čtyři dny navíc. Nic lepšího mě ten den potkat nemohlo! jsem opravdu vděčná za každou radost a pomoc. Opravdu jsem neměla možnost rychle ty věci převést. Myslím si, že pronájem skladů je opravdu dobrý business, proto to mnoho lidí to využívá, protože lidi mají hodně věcí a nemají je třeba kam dát anebo skladovat. Do pronájmu toho skladu tak můžete dát nějaké věci, které chcete pronajímat nebo uchovávat dlouhodobě. Ale taky dbejte na rady toho, kdo vám sklad pronajímá. Jsou třeba taky nějaké věci, které si majitel nepřeje, abyste tam uchovávali a skladovali. Takže například do pronájmu skladu Otpsklady nepatři rozhodně drogy nebo zvířata.