Služby

28.10.2022

Ušetřená práce

Jsou různé firmy a velké skladovací prostory, kde samozřejmě lidé ocení skladový kontejner. Já jsem se s ním už taky mnohokrát setkala, protože jsem pracovala ve skladu, kde se skladoval papír. Byl to papír odpadový, který se potom dal poctivě recykluje. Takže jsme tam ve skladu taky měli skladové kontejnery. A ne jenom jeden. Měli jsme tam opravdu hodně skladovacích kontejnerů, které taky měli různé velikosti. Řekla jsem si, že to musí být opravdu pohodlné, pracovat s těmito skladovými kontejnery, protože dříve jsme to dělali úplně jinak. A dříve to všechno bylo na paletách.

Kontejnery mají různé barvy.

Dříve se to taky všechno muselo lisovat tak, aby to potom šlo všechno pěkně omotat provázkem. Nyní je to úplně jiné. A právě díky skladovým kontejnerům máme v práci ušetřenou a usnadněnou námahu. Navíc taky mě potěšilo, že k nám do práce šel pracovat můj bratr. Moc dobře si rozumíme, takže jsem si řekla, že u nás v práci bude alespoň ještě větší zábava. Bratr řekl, že když dříve pracoval v jiné práci, tak mu tam taky chyběly skladovací kontejnery.

Retro obaly, které stojí za zmínku.

On pracoval zase v železářství, kde pracovali s velkými kusy železa. Taky to železo vykupovali a bratr mi řekl, že už absolutně neměli kam skladovat železo. Sice na to měli různé kontejnery, ale byly takové malé, že bratrovi chyběl opravdu velký skladovací kontejner. Bohužel se bratr takového velkého skladovacího kontejneru vůbec v práci nedočkal, tak řekl, že než aby si strhal záda, že raději z práce odejde. A jak řekl, tak taky udělal. A nyní pracuje u mě v papírenském průmyslu, kde se zabýváme odpadovým papírem, kde ale máme skladovací kontejnery, které nám všem zaměstnancům usnadnili velmi práci. A pokud i vy toužíte si usnadnit práci díky skladovým kontejnerům, tak se zkuste zeptat svého šéfa. Myslím si, že by s tím mohl něco udělat. Sláva práci, která jde usnadnit.