Ekonomika

3.4.2017

Snadná cesta

muž, papíry, držení za hlavu

Dostali jste se do nepříjemné situace a nevíte, jak byste ji měli vyřešit? Když vám přišlo vyrozumění o zahájené exekuci s poslední šancí pohledávky zaplatit, opravdu jste se opotili? Tomu rozumíme, takže jsme ochotni vám jednoduše a velice rychle pomoci. My vám totiž nabízíme nebankovní hypotéku, díky které se všechno vyřeší, zaplatíte své pohledávky a budete moci vše postupně splatit, bez stresu a hrozeb exekutora.

Jsme schopni vyřídit vaši žádost velice rychle, a to do 24 hodin. A za jak dlouho dostanete peníze? Vlastně ihned po schválení žádosti, tedy stejně tak do jednoho dne od podání žádosti. Ptáte se, pro koho přesně je tento produkt určen? Nezáleží na tom, jestli vám hrozí exekuce, nebo jestli už momentálně dražbu řešíte a potřebujete vše uzavřít. Důležitou podmínkou je však možnost splácet hypotéku dlouhodobě.

myšlenka, křída

Řešte všechno rychle

Je známé, že zdaleka ne každý se dostane do této situace sám. Jsou známé případy, kdy se lidé dostanou do exekučního řízení cizím zaviněním. Zkoušeli jste se ptát ve své bance, ale právě tam vás zklamali a odmítli vám hypotéku poskytnout? Nejenže je zajímá, na co chcete přesně peníze použít, a vyplacení exekuce rozhodně nepřipadá v úvahu, ale také podle jejich tabulek nemáte dostatečně vysoký příjem, takže si nemohou být jisti tím, že budete pravidelně a dlouhodobě splácet? Na to se my neptáme a víme, že někdo člověku v takové situaci pomoci musí.

A jakým způsobem nám budete ručit? Je nutné, abyste nám ručili nemovitostí svou nebo nemovitostí třetí osoby, což bude naše jistota, že budete pravidelně splácet. Doba splatnosti je nastavená až na třicet let, podle vašich možností. Odpovědi na otázky na https://nebankovni-hypoteka-cz.cz/exekuce/budou jistě užitečné a k dispozici jsou i další zajímavé možnosti.

komínky peněz, složená bnkovka