Www

28.4.2023

Gigant mezi e-shopy

Blíží se Vánoční svátky, které podle tradic by měly být svátky nejkrásnější z celého roku, o kterých se vždy oslavovalo narození Ježíše Krista. Toto vánoční poselství především symbolizovalo víru a rodinu. To se ale nějak pomalu vytrácí a tím, jak se mají lidé dobře, tyto svátky se stávají v mnoha zemích svátky konzumní.
vánoční nákupy přes smartphone

Někdo si při nákupu (například dárku) musí vybrané zboží ohmatat, vyzkoušet a třeba rozmyslet, jestli je to „to pravé“, podle představy a podobně. A někomu stačí si vybrat zboží podle fotografie a popisu. Internet doma nebo v mobilu má snad už pomalu každý. Samozřejmě jsou i lidé, které tuto možnost nemají nebo ji nechtějí využívat.
Kupovali jste si už nějaké zboží přes český e-shop nebo objednali službu online?  Pokud ano, tak víte, jak to je pohodlné. Někdy třeba dražší, někdy naopak.
Určitě jste zaregistrovali Amazon.com, který patří mezi největší e-shopy ve světě. Tato americká internetová firma měla a má ve své nabídce především e-knihy, filmy, elektroniku, dámské a pánské zboží, hračky, výpočetní techniku, výpočetní a obchodní služby aj.
U nás, v Dobrovízi u Prahy, si Amazon otevřel 2 ohromné sklady – logistické centrum, kde se třídí paletované zboží od výrobců a balí se pro koncové zákazníky. Zboží pro zákazníky v Čechách ale přichází z Amazonu.de, který je v Německu.
ebook a kniha

Jaké jsou výhody nakupování na Amazonu.de:
        v  Celý e-shop má navigace + nákup je v češtině.
        v  Doprava zdarma od nákupní ceny nad 39 eur
        v  Platit za zboží můžete jak v eurech, tak v českých korunách
        v  Reklamace – vrácení zboží do 14 dnů, oblečení a boty a podobné zboží můžete vrátit
        v  do 30 dnů. Pokud je vrácené zboží v hodnotě nad 39 eur je doprava zdarma
        v  Každé zboží má krátký a srozumitelný název a kvalitní fotografii, cenu a popis produktu v češtině.
        v  Recenze u prodávaného zboží vás určitě mohou ovlivnit
 
 
V současné době má  Amazon.de v nabídce pro českého zákazníka i několik klasických knih v měkké vazbě, psaných česky.