Nákupy

1.9.2019

Kvalitní postel pro váš spánek

Sháníte novou manželskou postel? V takové situaci byste měli vybírat opravdu pečlivě! A zdaleka nevybírejte pouze podle matrace, ale také podle materiálu, ze kterého je lůžko zhotoveno.nohy na posteli

Dřevotříska není dřevo

Na výrobu nábytku je možné použít mnoho různých typů materiálů, od těch přírodních, až po ty umělé. Na trhu najdete nejčastější provedení ze dřeva anebo z dřevotřísky. Mnozí lidé si myslí, že na výběru příliš nezáleží a dřevotřísku považují za dřevo. To se ovšem hluboce mýlí. Mezi nábytkem z poctivého kusu dřeva – tedy z masivu, a tím zhotoveným z dřevěného odpadu – tedy z dřevotřísky, je obrovský rozdíl.
Dřevotříska sice velký podíl dřeva také obsahuje, nicméně jednotlivé kousky dohromady drží pomocí syntetických lepidel, a právě v tom je ta potíž. Formaldehyd z lepidel se může uvolňovat a dostávat do ovzduší, http://www.enviweb.cz/vzduch a protože se jedná o ložnici, kde trávíte nezanedbatelné množství času, může mít také neblahý vliv na vaše zdraví. V tomto případě se tedy jednoznačně vyplatí si připlatit a zvolit kvalitnější materiál.hotelový pokoj, postel

Krása a vysoká kvalita v jedné podobě

Tím spíše, že masivní dřevo není jen zdravotně zcela nezávadné a voňavé, ale také je pevné a stabilní. Budete tak mít naprostou jistotu, že lůžko z takového materiálu mnoho vydrží, nebude se pod vámi houpat a vrzat, naopak bude pevné a stabilní, ať už na něm budete podnikat cokoli.
A v neposlední řadě stojí samozřejmě i estetické hledisko. Všichni chceme, aby náš nábytek vypadal dobře, aby se nám líbil, a do zvolené místnosti dobře zapadnul. A to masivní manželská postel 180×200 cm od Drevenynabytek-borovicemasiv.cz jistě splní. Na první pohled vypadá opravdu moc pěkně, a ať už máte svou ložnici zařízenou jakkoli, vždy do ní skvěle zapadne. Navíc můžete volit z mnoha stylů a typů provedení lůžka, takže je jisté, že mezi nimi jistě i vy najdete tu pravou.