Nákupy

21.8.2023

Stop složitému balení zásilek, jsou i jednodušší možnosti

Každý z nás čas od času posílá dopis, využíváme k tomu různé druhy papírových obálek. Občas ale potřebujeme poslat něco více či méně objemnějšího. Papírová obálka toho ale moc nevydrží. Může se stát, že během přepravního procesu dojde k újmě. A to samé se týká i drobných balíčků.
Osobně už se mi stalo několikrát, že mi došlo drobnější zboží zabalené v papírovém obalu a ten byl poškozený, zmačkaný a potrhaný. Lehce se pak stane, že nejen obal bude poškozený, ale i to, co se nachází uvnitř a to je pak nemilé.

Nyní však je k dispozici i jiná možnost, jak zasílat různé věci elegantně a omezit možnost poškození v přepravním procesu na minimum. Plastové obálky jsou k tomu naprosto ideální.

Minimální náklady za obalový materiál a jednoduchá manipulace

Plastové obálky jsou nabízeny v různých rozměrech třeba ve velikostech 175mm x 225mm, 450mm x 550mm a dokonce až 650mm x 450mma, ale i jiných. Prodávají se v baleních po více kusech. Vždy jich tedy budete mít dostatek.
Tyto obálky jsou pevné a kvalitní, zajištěna je i neprůhlednost, takže se vůbec nebojte, že někdo cizí uvidí během přepravy jejich obsah. Ptáte se jak? Jednoduše jsou z vnitřní strany černé.
Všechny varianty a přesné informace hledejte tu .
Tímto způsobem můžete zasílat například:
· trička a jiný textil
· vzorky
· časopisy
· letáčky
· různé další věci, které není třeba balit do rozměrných krabic a papíru, ale jen papírová obálka by také nestačila

Navíc vám podstatně sníží náklady na obalový materiál a jsou mnohem skladnější, než když věc budete balit do krabice, kde součástí objemu balíku bude i mnoho prázdného prostoru. Uvítají je tak třeba maminky, které prodávají na bazarech oblečení po svých dětech.
Specialitou pak jsou plastové obálky s přenosovým uchem, které poskytují maximálně pohodlnou manipulaci.