Www

5.10.2022

Pomoc na ulici

Myslíte si, že když se vám doma stane nějaká nehoda, že se s tím nebudete vědět rady? Pokud si myslíte, že nebudete si vědět rady a nebudete vědět jak na to, tak stačí si zavolat havarijní služby. Myslím tím například havarijní služby, které se zabývají kanalizací jako například šikovní instalatéři. A pokud se podíváte na webové stránky kanalizace-instalateri.cz, tak se dozvíte opravdu mnoho informací o tom, jak zacházet s každou havárií, která se stane doma vám.

Někdy člověk potřebuje pomoc.

A nemám tím na mysli, jenom nehodu u vás doma. Tohle platí také pokud, třeba někde uvidíte nějakou havarijní nehodu. Samozřejmě, že taky můžete volat odbornou pomoc, od toho tady instalatéři a havarijní služby jsou. A taky abych se vám přiznala, tak jsem havarijní služby volala již dvakrát. A to jednou, když jsem viděla, jak venku před barákem prasknul hydrant. Tedy řeknu vám, že tolik vody jsem absolutně nikdy neviděla. To byla to taková potopa, že jsem si myslela, že někde prasklo snad úplně všechno potrubí. A on to bylo zatím jenom jeden hydrant. Ale i tak to bylo dostatek, to byla velká škoda vody.

Hydrant pozná jistě každý.

Takže jsem hned volala havarijní služby, aby se podívali na kanalizaci. Přijeli opravdu rychlí a šikovní instalatéři, kteří se na kanalizaci podívali a řekli, že se tam stála bohužel nějaká nehoda. Byla to vada, kterou instalatéři opravili. Za půl hodiny bylo všechno v pořádku a já jsem byla ráda, že jsem svou pohotovostí také přispěla k tomu, aby naše ulice vypadala lépe a aby tam nebylo nic porouchaného. Naštěstí všechno dobře dopadlo a havarijní služby si s tím se vším poradily velice skvěle a jsem ráda, že přijeli opravdu rychle. A jak byste se zachovali vy, kdyby jste viděli někde nějakou nehodu u vás na ulici? Protože havarijní služby jsou tady od toho, aby nám udržovali naše obydlí v tom nejlepším stavu a aby bylo všude uklizeno.