Www

18.1.2021

Originální dárek pro novomanžele

Chystáte svůj toužebně očekávaný den? Pak se budoucí nevěsty kde kdo vyptává, jaké bude mít šaty. Nevěsta si je vybírá s kamarádkami a je to nejkrásnější doba příprav, kdy se domlouvají poslední úpravy. Nezapomíná si dle pověry zapůjčit alespoň jednu věc. Měla by mít v den svatby na sobě něco nového, starého, půjčeného a modrého. Nové bílé botky musejí být plné, žádná volná pata ani špička, aby neutekl v manželství blahobyt, takže nevěsta pilně shání bílé lodičky. Tradiční barvou svatebních šatů bývá nevinná bílá. Vyhnout by se nevěsta měla fialovým a modrým šatům, protože ty přitahují modřiny během manželství!

nevěsta a ženich

Budoucí nevěsta také pečlivě dohlédne na svatební šat novomanžela, hlavně, aby si nedopatřením neuvázal na košili motýlka! To dle pověry nesmí být, jinak by jí manžel uletěl … A pak už jen aby novomanželům zapršelo štěstí a oddaní manželé míří na oslavu svých spojených osudů. Nastává doba slavnostních přípitků, přání hostů směrem k novomanželům, servírovaný oběd či raut a najednou se mezi hosty objeví kdosi cizí, koho nikdo nezná. Představí se ženichovi a nevěstě, vykouzlí jim úsměv na rtech a už se nese šeptem – zavítal k nám kouzelník na svatbu!

svatební prstýnek

Kouzelník Martin se postará o dokonalou zábavu v přesný čas, kdy si budete přát. Třeba po obědě, kdy jsou hosté nasyceni a podává se odpočinková káva a nastává zpravidla útlum. Ale to se vám nemůže stát, když pozvete mága, který nejprve zakouzlí s nevěstou a ženichem a poté obchází hosty, které nenápadně a s humorem sobě vlastním vtahuje do světa kouzel a čar. Mizí prstýnky, mince – samozřejmě, že vše pak hosté opět najdou na svém místě, ale vrtí nevěřícně hlavou, jakže to ten čáryfuk provedl, když se tak pozorně dívali na jeho mistrovská kouzla pěkně zblízka?!

Zábava kvete, hosté se smějí nápaditým kouzlům a table hopping (kouzla mezi diváky) vesele pokračuje. Záleží čistě na vás, na vaší domluvě a na počtu hostů – na jak dlouho si kouzelníka objednáte.

Věřte, že nejen pro svatebčany, ale i pro hosty to bude neobvyklý, a hlavně originální zážitek v tento svatební den.